Állásajánlatok

A COOP Szeged Zrt. munkatársat keres humánszolgáltatási ügyintézői feladatok ellátásához.

A négy fős szervezet egyik tagjaként az alábbi főbb feladatokat kell ellátni:

  • Munkabérek és egyéb bérjellegű kifizetések (megbízási díjak, tiszteletdíjak, hétvégi- és túlóra pótlékok, havi- és órabér stb.) számfejtése, hó közi bérszámfejtés,

  • Teljes körű TB ügyintézés,

  • Biztosítottak ki- és bejelentése,

  • Havi önkéntes nyugdíj-és egészségpénztári bevallások elkészítése,

  • Munkabérek átutalásának előkészítése,

  • Havi járulék- és adóbevallások,

  • Évzárással kapcsolatos feladatok,

  • Adatszolgáltatás KSH felé,

  • Kapcsolattartás a hivatalos szervekkel (OEP, NAV, NYUFIG).

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség, nyitottság a folyamatos szakmai képzésre,

  • Átfogó és naprakész munkajogi, társadalombiztosítási és adózási ismeretek,

  • Munkaügyi, bérszámfejtői, TB kifizetőhelyi min. 3-5 éves szakmai tapasztalat,

  • Lelkiismeretes, precíz, pontos, önálló munkavégzés, ugyanakkor képesség a hatékony csapatmunkára,

  • Ügyfélorientált gondolkodásmód, határozottság, megbízhatóság, jó problémamegoldó képesség,

  • MS Office felhasználói szintű ismerete, magas szintű Excel ismeret,

  • Bérügyviteli szoftverismeret, előny a ProHumán program ismerete,

  • Felelősségtudat, elhivatottság, kitartás, terhelhetőség,

  • Jó konfliktuskezelő képesség.

Jelentkezés, érdeklődés:

Mobil: +36-30/320-1550, +36-30-468-2460

Munkavégzés helye: Szeged, Szent István tér 16.

Élelmiszer eladói munkakörre várjuk jelentkezését!

  • Szegeden és vonzáskörzetében szakképzett eladókat keresünk!
  • Csongrádon és vonzáskörzetében szakképzett eladókat keresünk!

Élelmiszerjellegű szakáruházainkban történő foglalkoztatásra megváltozott munkaképességű szakképzett eladókat is keresünk, 4-6 órás foglalkoztatásra.

Önéletrajzokat a human@coopszeged. hu címre várjuk.

Gyakorlati képzésre várjuk az élelmiszerkereskedelem iránt érdeklődő szakmunkás-tanulókat, bármely oktatási intézmény hallgatói közül!